Як купити натяжну стелю?

Виклик майстра

Це можна зробити, заповнивши заявку на замовлення натяжних стель на сайті, зателефонувавши, або особисто, відвідавши офіс компанії.

Замір приміщення

У зручний для Вас час приходить майстер, заміряє приміщення. Наш співробітник відповість на будь-які Ваші питання: як відбувається встановлення стель, з чого зроблено кріплення стелі, скільки триває монтаж стелі, як правильно доглядати стелю, який термін служби біля полотна та інші. (Докладна інформація також є на інших сторінках нашого сайту). Майстер має при собі каталог усіх кольорів та фактур плівок для натяжних стель. Тому, якщо Ви не визначилися заздалегідь яким зробити стелю, можете зробити це на цьому етапі.

Договір

Після того, як приміщення обміряно, визначено масштаби майбутньої роботи та точно вибрано колір та фактура плівки, менеджер розробляє макет та робить точні розрахунки вартості робіт. Після чого, зв'язується з Вами та повідомляє суму. Далі укладається договір на виготовлення та встановлення натяжної стелі, призначається дата монтажу.

Встановлення натяжної стелі

У призначений день до вас приїжджає бригада монтажників. Вони швидко, без бруду та сміття роблять монтаж натяжних стель. Час монтажу від 3 до 5 годин (1 стеля), залежно від складності конструкції та загальної площі.
Договір з гарантією на 10 років.

Запросити спеціаліста

Виконаемо безкоштовний замір вашої стелі та надамо професійну констультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон