Про компанію

У розділах «Про Компанію» прийнято розхвалювати себе, кидаючи каміння на город конкурентів. Відвідувачі сайтів від цього втомилися, і ми не маємо права звинувачувати вас за це. Бачити те саме по сто разів – заняття для міцних нервів.

Ми не станемо хвалитися своїми перевагами, принижуючи колег по бізнесу, краще сконцентруємося на тому, що ви отримаєте від співпраці.

Чому вам потрібно замовити натяжні стелі у нас?

 • Швидкість роботи. Хіба ви хочете чекати на виконання свого замовлення тижнями? Ми виконаємо його вже за 2-3 дні. Зателефонуйте нашому менеджеру у вівторок, і вже ввечері ввечері демонструйте гостями натяжні стелі. Безпосередньо монтаж займає і зовсім 3-5 годин (при площі приміщення 20 м 2 ), вам навіть не доведеться відпрошуватися з роботи.
 • Широкий асортимент. Любите традиційну білу стелю? Ми запропонуємо десяток відтінків від молочного до сніжно-білого. Віддаєте перевагу хитромудрому дизайну з вишуканими переходами? Немає проблем. Якби Мікеланджело мав таку палітру, Сикстинська капела була б закінчена вдвічі швидше.
 • Дослідні фахівці. У нас працюють професійні монтажники та просто приємні хлопці. Швидко та злагоджено вони зроблять натяжні стелі, зберуть відходи та нададуть допоміжні послуги. До речі про останнє - ми встановлюємо будь-які системи освітлення: хочете велику люстру в центрі стелі - виріжемо отвір і повісимо, подобаються точкові лед (LED) світильники по периметру стелі - встановимо та підключимо, світлодіодна стрічка під напрямним профілем - змонтуємо за дві секунди.
 • Приємні ціни та інші вигоди. Що може порадувати покупця більше ніж доступна ціна? Знижка до цієї ціни та розстрочка до 5 місяців! У компанії Potolki.cn.ua ціна вас приємно здивує, а для більшого ефекту є система знижок та набір акцій. Запитайте менеджера про те, як знизити ціну.
 • Онлайн калькулятор. Ви дізнаєтеся вартість майбутньої стелі ще до приїзду замірника. Це дає змогу планувати бюджет.

Післяпродажне обслуговування. Оскільки ми впевнені у своїй роботі, то надаємо гарантію до 25 років. Будь-коли ми готові приїхати на виклик. Потрібна допомога? Залишіть заявку зі зручним часом, і наші фахівці прибудуть хвилину на хвилину. Затопили сусіди? Ми відкладаємо інші справи та приїжджаємо злити воду негайно.

Пара слів про себе

Ви зацікавилися нашою пропозицією, і захотіли дізнатися, хто за всім цим стоїть. Ми не маємо секретів перед покупцями, тому розповімо все, як на духу:

 • Стаж. Ми встановлюємо натяжні стелі у Чернігові та Чернігівській області 15 років. Період, за який вдалося зібрати професійну команду, підібрати перевірених постачальників, виділити найкращі матеріали та напрацювати значне портфоліо – натяжні стелі Чернігів фото.
 • Команда. Кадри вирішують все, і від професіоналізму працівників залежить репутація компанії. До ваших послуг менеджери по роботі з клієнтами, дизайнер, спеціалісти монтажу та директор. Останній відкритий для клієнтів і будь-якої миті прийде на допомогу у вирішенні адміністративних, фінансових чи технічних питань.
 • Матеріали. Напрямні профілі, елементи кріплення, полотна для натяжних стель і навіть декоративні багети ми використовуємо перевірених марок найвищої якості.
 • Тканинні стелі: Cppso (Кліпсо) – Франція, Descor (Дескор) – Німеччина, pTMS (Поліпласт) – Бельгія
 • ПВХ стелі: Pongs, Pongs, CTN, Renopt, Alkor Draka
 • Зворотній зв'язок. Кожен клієнт може залишити відгук про співпрацю. Кожен потенційний клієнт може ознайомитися з цими відгуками. Ми раді будь-якому зворотному зв'язку: за позитивні відгуки дякуємо, на негативні – реагуємо, та дякуємо за підказку.
 • Інформація. Ви розгубилися з вибором кольору та взагалі не впевнені, що і як із цими натяжними стелями? За всіма видами робіт та матеріалів ми зібрали бібліотеку відеороликів, є натяжні стелі Чернігів фото та статті. У галереї нашого сайту ви зможете не лише ознайомитись з минулими роботами, а й підібрати щось цікаве для себе.
 • Амбіції. Ми не боїмося братися за складні замовлення. Досвід та знання дають нам сили, а ретельне планування та підготовка – впевненість у хорошому результаті. Тому ми успішно виконували замовлення щодо встановлення багаторівневих натяжних стель, «зоряного неба», працювали в тісних приміщеннях та з нестандартною геометрією кімнат.

У результаті

Якщо вас цікавлять натяжні стелі Чернігів, шукаєте оригінальних дизайнерів, надійних кваліфікованих виконавців, гарний сервіс, якість матеріалів та гарантійне обслуговування – ми до ваших послуг.

Запросити спеціаліста

Виконаемо безкоштовний замір вашої стелі та надамо професійну констультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон