Чому саме натяжні стелі?

Якщо ви вирішили встановити натяжні стелі, то наш сайт безумовно виявиться корисним для Вас, тому що наша компанія працює у сфері встановлення натяжних стель у Чернігові вже понад 10 років. Ми спеціалізуємось на полотнах підвищеної якості. Це полотна класу A1, B1. Такі матеріали виготовляють фабрики, які знаходяться у Франції, Німеччині та Бельгії. (STN, Alkor Draka, Barrisol, Pongs, Renolit, PTMS) Плівки економ класу С1 виготовляються фабриками, що знаходяться в Китаї Тайвані та Росії.

Наші фахівці допоможуть Вам вибрати натяжні стелі, зроблять якісну та швидку установку натяжних стель у Чернігові та області. Виконуємо встановлення натяжних стель якісно з гарантією 12 років. Працюємо по Чернігову та Чернігівській області.

Як правило, рішення встановити натяжну стелю продиктоване прагненням ушляхетнити і привнести родзинку в таку важливу деталь інтер'єру кожної квартири - як стеля.

Почнемо з термінології

Натяжною стелею називають ПВХ плівку, або спеціальну тканину натягнуту по периметру приміщення, відступаючи від основної стелі всього на 30-40 мм.

Натяжна стеля має три основні фактури: матова натяжна стеля, сатинова натяжна стеля та глянсова. Крім того, на стелю можна нанести стилізовані фактури, під мармур, дерево, замшу, або зробити фотодрук будь-якого обраного Вами малюнка. З 2019 року надійшли нові фактури. В наявності більше 25 нових фактур та текстур. Також оновилися кольори тепер у наявності понад 100 відтінків.

Основними перевагами натяжних стель є насамперед можливість створення ідеально рівної поверхні, різноманіття кольорів та фактур. Його екологічність і швидкість установки. Встановити натяжну стелю, можна будь-якої миті, незалежно від того на якій стадії ремонту знаходиться приміщення. Бажано після завершення всіх запорошених і брудних робіт. До поклейки шпалер. (Спочатку зробити стелі, а потім клеїти нові шпалери.)

А також встановивши натяжну стелю, можна не боятися потопу, оскільки плівка розрахована на навантаження в 100 літрів води на 1 м.кв, зберігаючи при цьому свій зовнішній вигляд. . Натяжний потлок досить легко зняти та встановити повторно, при виникненні такої потреби.

Натяжна стеля не вимагає якогось особливого догляду, оскільки натяжні стелі абсолютно не статичні і пил, вовна або дрібні частинки до них не прилипають. Тому, цілком достатньо іноді протирати його вологою ганчіркою, із засобом для миття скла та дзеркал, після чого витерти насухо паперовою серветкою.

Обмежень на встановлення натяжних стель, в принципі, немає. Можна встановлювати натяжні стелі у ванній, кухні, залі, дитячих кімнатах і в спальнях. Натяжна стеля може мати повністю прямокутну форму або будь-яку іншу, наприклад у вигляді серця, кола, еліпса. Можливе також створення багаторівневої натяжної стелі. Багаторівневі натяжні стелі коштують на 15 -20% дорожче за конструкції з гіпсокартону, але служать довше і виглядають набагато вишуканішими. Ідеальні рівні лінії та ніяких тріщин!

Після встановлення натяжної стелі не залишається ніякого сміття.

Робиться це таким чином – спочатку до стін кріпиться монтажний профіль, потім розгортається полотно натяжної стелі та закріплюється у кутах приміщення. Потім за допомогою теплової гармати його починають розігрівати. Плівка стає більш м'якою, і її можна заправити в профіль. Після остигання полотно стає ідеально рівним.

Термін експлуатації натяжної стелі досягає 50 - 60 років.

Ми надаємо гарантію на полотно 12 років. Телефонуйте 063-75-72-111, і ми зробимо для Вас прорахунок вартості за телефоном.

Запросити спеціаліста

Виконаемо безкоштовний замір вашої стелі та надамо професійну констультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон