Монтаж натяжних стель

Установка натяжних стель настільки надійна, наскільки і проста. Це дозволяє зробити монтаж натяжної стелі всього за кілька годин.

Бригада монтажників складається з двох осіб з усім необхідним інструментом та обладнанням. За попередньою домовленістю з клієнтом, у зручний час, бригада приїжджає на місце установки. Монтаж натяжних стель відрізняється простотою та чистотою. Чистий монтаж натяжної стелі досягається за рахунок використання монтажного обладнання з пилозбірниками (пилососами).

Етапи монтажних робіт:

 1. Відбивається рівень стелі за допомогою рівня та відбивальної нитки;
 2. По лінії відбивання до стіни кріпиться спеціальний багет з ПВХ, встановлюються закладні елементи для світильників, гардин стель, датчиків сигналізації та будь-якого іншого обладнання, що вбудовується в стелю;
 3. Натяжна стеля акуратно розпаковується, підвішується за кути на спеціальних затискачах, нагрівається газовою гарматою і натягується, закріплюючись у багеті;
 4. Завершальний етап – це встановлення світильників, карнизів… та стрічки.

Встановлення натяжної стелі. Фото За всією цією простотою ховається безліч переваг:

 • При виробництві натяжних стель використовуються комплектуючі високої якості виробництва Франції та Німеччини.
 • Плівка для натяжних стель згодом не тьмяніє, на ній не з'являються тріщини та відшарування, як, наприклад, на пофарбованих стелях або стелях із гіпсокартону. Крім естетичних якостей, натяжні стелі забезпечують відмінну звукоізоляцію стелі.
 • Установка натяжної стелі дозволяє проводити монтаж будь-яких освітлювальних приладів, елементів вентиляції та кондиціювання за бажанням замовника. Монтаж вбудованих світильників, люстр та іншого стельового обладнання здійснюється на спеціальні конструкції, закріплені в стелі перекриття. Вони є несучими, а на плівку стелі клеїться кільце із пластику, яке не дозволяє рватися стелі в тому місці, де встановлені стельові системи.
 • Під час встановлення стель висота приміщення зменшується на 4-6см, це максимально зберігає звичну висоту стелі, тому після монтажу натяжних стель ви не помітите різкого зменшення простору.
 • Монтаж натяжних стель проводиться з використанням спеціального обладнання з пилозбірниками, що дозволяє уникнути пилу та бруду.
 • Монтажники нашої компанії можуть перетворити інтер'єр Вашого офісу, квартири, басейну, сауни, балконів за кілька годин
 • За час свого існування компанія створила свої власні технологічні напрацювання з монтажу стель особливої складності, таких як багаторівневі, криволінійні, комбіновані, стелі з фотодруком.
 • Влаштування та кріплення стелі дозволяє проводити демонтаж, ремонт стель та повторний монтаж натяжних стель.
 • Компанія дає гарантію 10 років на всю свою продукцію та займається післягарантійним обслуговуванням та ремонтом натяжних стель.

Запросити спеціаліста

Виконаемо безкоштовний замір вашої стелі та надамо професійну констультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон